Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-10-22

Współpraca: Rajd Waligóry

Współpraca

Mieliśmy przyjemność podzielić się botaniczną pasją z uczestnikami Rajdu Waligóry, fundując część nagród dla zwycięzców rajdu.

Czym jest Waligóra i o co chodzi w wydarzeniu sportowym organizowanym pod tą nazwą?

Waligóra to postać o nadludzkiej sile. Ma zdolność pokonywania największych gór, które staną na jego drodze. Niezłomny i zawzięty, nie poddaje się słabościom i zawsze osiąga zamierzony cel.

Rajd Waligóry to impreza, która jest przygodą w wielu wymiarach. Daje możliwość dotknięcia górskiej przyrody, przemierzania najpiękniejszych szlaków, prowadzących do wyjątkowych miejsc. Formuła na orientację jest inspiracją do kreatywnego działania, dając możliwość wyboru własnej trasy pomiędzy wyznaczonymi punktami. Ciekawa forma rywalizacji w połączeniu z silną konkurencją to dla uczestników skuteczna forma motywacji do wysiłku.

Impreza odbyła się 22.10.2022 w miejscowości Klikuszowa k. Nowego Targu i sądząc po licznych uśmiechach na twarzach zawodników widocznych na zdjęciach z eventu — zakładamy, że była udana!

Rajd Waligóry to okazja, by stać się niepowtarzalnym Waligórą — zdobyć pół królestwa, rękę królewny i wieczną sławę. To wyjątkowa szansa na dotarcie do pięknych miejsc, pokonanie własnych słabości i satysfakcjonujący odpoczynek.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 1274 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-29
Piękne zapakowanie plus gratisik :) Polecam!
2023-03-27
Szynka wysyłka, doskonały kontakt i przede wszystkim piękna koszulka dobrej jakości
pixelpixelpixelpixelpixelpixel